Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőfokú szakképzésre jelentk...

Felsőfokú szakképzésre jelentkeztem, de még nem kaptam meg a felnőttképzési intézménytől, hogy felvettek, az egyetemtől viszont igen. Tőlük miért nem?

Figyelt kérdés

Mivel a képzés az egyetemen belül folyik, egyetemi tanárokkal, én is egyetemi hallgatónak számítok, így onnan már küldtek több levelet is. De a felnőttképzési intézménynek kell elküldenie a kódot, amivel beléphetek az egyetem rendszerébe a neten és ahol több adatot is meg kell adnom aug. 25-ig.

A neten megtaláltam a leendő szaktársaimat és ők már megkapták a levelet.


Én miért nem kaptam? Mi a teendő? Az egyetemet hívjam fel, vagy a felnőttképzési intézményt? Vagy inkább várjak?



2012. aug. 21. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha logikusan gondolkozol és a felnőttképz.inttől nem kaptál levelet úgy hogy mindenki más kapott már, akkor talán esetleg mondjuk őket kellene felhívni.
2012. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen köszi, tényleg ez a logikus, már megtettem!
2012. aug. 22. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!