Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki német/germa...

Van itt olyan, aki német/germanisztika szakos, esetleg végzett is? (más is írhat) Szakdolgozattal kapcsolatban lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Hány oldalasnak kell lennie a szakdolgozatunknak?

Én irodalmi témakörből fogok írni, Franz Kaffkát választottam témának.

Tudnátok tippeket adni, hogyan lehetne kicsit érdekesebbé tenni a dolgozatot?

Gondoltam beleírom ugye az életét, kortársakat, főbb műveit, megfilmesítettekről is írnék..

Mennyire vészes amúgy az államvizsga? Most leszek harmadéves és már most gyomorgörcsöm van ettől az évtől, mert sajnos nem tudok olyan jól németül, mint a többi csoporttársam:(

Előre is köszi, ha valaki válaszol:)



2012. aug. 22. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet! :)
2012. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 webnyelv ***** válasza:
BA-s vagy? Tudtommal akkor min. 20 oldalnak kell lennie a szakdolgozatnak. De feltétlenül olvasd el az Interneten az egyetem oldalán a tudnivalókat a szakdolgozatról, nagyon fontos!
2012. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kihez írod/ írtad?
2013. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végül meg tudtad írni?
2013. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "Kafka" nem egy f ?

(nem Kaffka Margit)

2016. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De

Köszike hogy megragadtam a kikurt lényegét a kérdésnek

2016. aug. 23. 17:11
 7/7 webnyelv ***** válasza:

Minden egyetem weboldalán fent van minden tudnivaló a szakdolgozatról. Érdemesebb lenne ott megnézni, mint itt kérdezgetni.

Hogy hogyan tudod érdekesebbé tenni a szakdolgozatodat, azt a témavezetővel lenne (lett volna) érdemes megbeszélni.

Azt nem hinném, hogy nem tudsz jól németül, ha akkor lettél harmadéves, amikor ezt a kérdést írtad. Eleve be sem kerülhet germanisztikára, aki nem tud jól németül, másrészt ott két év alatt is be lehetne hozni a lemaradást, energiát fektetni ebbe.

De gondolom, nem aktuális már, hiszen 4 éves a kérdés, azóta biztos végeztél.

2016. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!