Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy egyházi iskolában mit...

Egy egyházi iskolában mit kell csinálni? Akit oda jár tudja. Mert én is egy ilyenbe fogok járni!

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 16:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
Semmi különöset. Mire gondoltál egyébként?
2012. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én most ballagtam egyháziból:)

Imádtam, sokkal jobb volt mint egy állami ami nálunk tele van a kisebbséggel...

Másrészt meg amit "ki kell bírni" (mármint annak aki nem az a nagy vallásos ember) az heti 1 áhitat (hétfő reggel) meg heti 2 hittan óra:) és ennyi:)

2012. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Melyik egyház? Mert vannak különbségek.
2012. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát nekem beszéltek eggyenruhárol meg folyamatos imákrol ez igaz?
2012. aug. 23. 19:25
 5/16 anonim válasza:
Egyenruha nincs, ez szerintem hülyeség. Max. olyan, hogy a lányok nem vehetnek fel miniszoknyát, meg nem szeretik ha kivágott felső van rajtuk, nem lehet körmöt festeni mindenféle csilivili rózsaszínre, sminkelni csak kicsit, bár ez tanártól függ. Ima van reggel, meg tanítás után, meg heti egy mise.
2012. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tesóm is egyháziból ballagot ,és ünnepekkor egyenruhát kellet viselni,esetleg cimeres nyakkendőt de semmi több..Ja meg nem nézhettek ki mint aki az utszélről jött,meg nem lehet a lányok fiúk közötti kapcsolatot kimutatni...
2012. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? ugy hogy ha járok eggy lánnyal akkor nem puszilkodhatunk az osztájba vagy ijesmi?
2012. aug. 23. 21:39
 8/16 anonim válasza:
Nálunk ilyet nem lehetett, legalábbis nem nézték jó szemmel ha ott tapiztad meg minden. Ha egymás kezét fogva járkáltatok, az még belefért, de a mocsok igazgató abba is belekötött, viszont kirúgták év végén a p.csába! ;D
2012. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálunk volt 2 osztálytársam akik jártak:) nem szóltak érte:)

A miniszoknya az tényleg néha gáz, meg az erős smink...ja meg ha 2 nél több fülbevalód van...az egyenruha az annyi mint máshol is egy sál volt... ( ballagásra csináltattunk saját ruhát de ez osztály döntött így, nem kötelező)

Imádkozni nem ...max némelyik tanár reggel de csak az is a Luther reggeli imája...ennyi:) Túlélhető....de ha ennyire ódzkodsz tőle akkor ne menj...

Nem fognak ott keresztre feszíteni vagy ilyesmi

2012. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Fuuu köszönöm utolso válasz adó megnyugodtam de nem tudom máshová járni mert eggy kis faluba van a suli és más általános nincs
2012. aug. 23. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!