Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvidékrol megyek tanulni...

Felvidékrol megyek tanulni Kis-Magyarországra. Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
én egy felvidéki magyar vagyok.Balassagyarmatra fogok járni a Szondi szakkozépiskolába,asztalosnak fogok tanulni.Bár eléggé félek az uj fejek miatt meg mindentol,mert nem vagyok egy alkalmazkodo tipus.De remélem,boldogulok majd valahogy!

2012. aug. 24. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kis-Magyarország hol van pontosan?
2012. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csonka Magyarországra,azért hivom Kis-Magyarországnak,mert a mocskok szétdarabolták 1920.junius 4-én
2012. aug. 24. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Ja, szerintem pedig ez Magyarország, nem kell semmilyen minősítő jelző elé. Most már az alkotmányban is ez áll.


Nem tudom, milyen tapasztalatra vagy kíváncsi; külhoniként itt tanulni, vagy asztalosként tanulni, esetleg konkrétan a Szonira vagy kíváncsi.

2012. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Arra vagyok kiváncsi,hogy hogyan viszonyulnak majd a tobbiek,ha megtudják,hogy sajnos a "határon tulrol"érkeztem.

Befogadnak majd ugy mint a tobbit,meg ilyesmik...

2012. aug. 24. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Mégis miért kellene befogadni? Nem vagy magyar. Ha egy magyar elmegy a Felvidékre, összesúgnak a háta mögött, az utálat látszik mindenhol. Tisztelet a kivételnek. Nem értem, miért vártok mást? ha meg nem vagy alkalmazkodó típus, csak tovább rontja a helyzeted..

Maradj otthon a pba..

2012. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolso!Mindenki magábol indul ki!és látszik,hogy nem vagy normális!Ugyan olyan magyar vagyok,mint te vagy bárki más!

Ja,de azis lehet,hogy nem vagy az,csak vmi szedett-fedett szar,aki csak éloskodik!Te egy senki vagy,egy muveletlen,kulurálatlan.Nekem senki sem mondja,hogy magyar,mert...szoval tudjátok!

Nem tehetek arrol,hogy elszakitott teruleten élek,melyet a politika ugy nevez,hogy"Szlovákia"-ami nem is létezik!

2012. aug. 25. 23:18
 7/9 anonim válasza:

Nem a felvidéki származásodon fog múlni. :)

A lényeg, hogy a szakközépbe milyenek fejek járnak, és hogy te mennyire leszel rugalmas az újdonságokkal szemben.

Ebbe a magyarkodós témába nem mennék bele... az a magyar, aki annak érzi magát.

2012. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, hogy tetszik az iskola?

Szerintem mindenhol lehet találni jó fejeket, de azóta már oda jársz szóval kiderült hogy milyen...

Az ilyen válaszolók mint az első is volt meg tényleg nem magyarok =/ Ne foglalkozz az ilyenekkel, normális embert is lehet még találni mindenhol :)

2012. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az iskola nem rossz...vannak jo fejek is,és haverok is vannak.De az bisztos,hogy jobb mint az alapsuli volt:D
2012. nov. 24. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!