Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre évkezdéshez milyen...

Egyetemre évkezdéshez milyen papír- írószereket kéne venni? Füzeteket?

Figyelt kérdés
Jogra megyek szeptembertől és nem igazán vagyok képben. (Egyébként a beilleszkedés könnyen ment? :) )

2012. aug. 24. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Jééézus...

Toll, papír.

Aztán ha kell valami, az első előadás után bőven megveheted.

2012. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy akkor itt nem az a rendszer van, hogy minden tantárgyhoz egy füzet...
2012. aug. 24. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez aranyos:D


Igen, ez már nem az általános, a tanárok magasról tesznek rá mibe írsz, hogyan írsz vagy írsz-e egyáltalán. Őket csak az érdekli, hogy tudd az anyagot. Teljesen rád van bízva, hogy ehhez milyen eszközöket, módszereket használsz, akár laptoppal is járhatsz az iskolába és jegyzetelhetsz abba. Legtöbb helyen még az se elvárás, hogy minden órán jelen legyél.

2012. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Élénkpink, kiscica mintás üres lapra is írhatsz, senkit nem érdekel. Ez már egy fokkal komolyabb intézmény. Vegyél amúgy 3-4 tollat (kék, ekete, esetleg 1 piros), pár szövegkiemelőt ha úgy könnyebben tanulsz.

Jegyzetelésre én lefűzhető vonalas lapot használtam, matekos tárgyakra négyzethálósat. Vettem mellé plusz egy mappát elválasztó keménylapokkal és annyi. Csak a vonalas lapokat kell pótolni, ha kifogysz, de nyugontan bespájzolhatsz 5-6 csomaggal, el fog az fogyni. Ha szorgos vagy, jogon elég hamar, ha kevésbé, akkor marad a későbbi félévekre is.

2012. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért füzetekkel megyek... De csak ezért mert gimiben sem ment a "majd lefűzöm". Általában nem fűztem le, vagy nem vittem új lapot. De ahogy neked egyszerűbb, senki nem fog szólni érte.
2012. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!