Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vác - Földváry Károly általáno...

Vác - Földváry Károly általános iskoláról tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Kérem, kizárólag az írjon akinek vannak vagy voltak személyes élményei! milyen a tanárok hozzáállása, milyen a szellemiség, megértőek-e, mennyire kreativak a gyerekek nevelését illetően (vagy netán nyomján az intőket ha gond van, szülő meg oldja meg a dolgot???)

#iskola #Vác #Földváry
2012. aug. 25. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem erős iskola, sok tanulmányiversenyen részt lehet venni pl. magyar, matek, angol, föci, biosz...stb., amiben a tanulók szinte mindig kijutnak az országos versenyekre és többnyire nagyon szép eredményeket érnek el. Persze ez nem sikerülne a tanárok nélkül, akik nagyon jól felkészítenek a versenyekre, támogatnak, délutánonként bent maradnak velünk verseny felkészítésekre, szakkörökre, felvételi előkészítőre stb. Én szeretem a tanárokat, mindenben segítenek és nyugodtan lehet hozzájuk fordulni akármilyen ügyben, problémában. Az órák is jól telnek, vannak játékok is, beszélünk az adott témáról (ha van idő), a modern "táblakivetítők" (nem tudom mi az igazi neve) miatt élvezetesebb az óra. Persze vannak akik rosszalkodnak és azért nem ül mindenki egész órán egyenesen, karbatett kézzel, miközben meg sem szólal, de azért többnyire fegyelem van az osztályokban, órákon. Ha nagyon elfajul a helyzet az intőktől sem ilyednek meg a tanárok, de azért nem olyan gyakori, inkább a felső tagozatban. 14/l
2012. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!