Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó gimnáziumok Budapesten?

Jó gimnáziumok Budapesten?

Figyelt kérdés
Minden amit csak hallottatok, saját véleményetek, ti hova jártok, vélemények, tippek , hogy melyek a jó gimik. Mindenfélét várnék. Lassan vége a nyárnak és eddig meg volt , hogy körülbelül hová adom be a jelentkezési lapom. De most elbizonytalanodtam. Az első két helyen a Madách és a Veres Pálné állt. A Madáchot több ismerősöm is ellenzi, de az igazi okát nem tudom miért...a Veres Pálnéról meg egyre rosszabbakat hallok, például , hogy csak heti 3-szor van angolórájuk a 9.-eseknek. Ami valljuk be, nem sok... Jó, mindenhol vannak drogosok stb. Leginkább az érdekelne, hogy egy jó képességű , idáig végig kitűnő gyerek szerintetek hová menjen? A tanulás mellett szeretnék diákéletet, és szakkörökbe járni, szóval olyan sulit keresek ahol vannak a tanulás mellett további lehetőségek. Például sport, sulirádió, suliújság stb. De mégis kell tanulni , és jó suli. A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. aug. 26. 22:34
 1/4 anonim válasza:
Szent László, jó tanulók járnak oda és jó a közösségi élet is.
2012. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Madách és a Veres P. is jó gimi! Amúgy ajánlom az Eötvöst, Városmajort még!
2012. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a Szent Istvánba járok,de imádom:D egyébként a Madách szerintem jó suli,minden szempontból:) a VPG-ről azt mondják romlik a színvnal és már a a tanulok sem az ,,igaziak,,.
2012. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szent László az egy nagyon jó suli, csatlakozom az elsőhöz. Illetve Fazekas, Apáczai, Radnóti a kitűnőknek. :))
2012. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!