Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normálisan, szorgalmasan...

Normálisan, szorgalmasan tanuló egyetemisták vannak itt?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszives!

Ha folyamatosan tanulok, akkor is nagyon nehéz lesz a suli, vagy tűrhető? Mindenki azt mondja, hogy halál, de ők nem tanulnak soha csak buliznak. Eléggé beparáztattak. Szóval, ha tanulok szorgalmasan, túlélhető ez a pár év? Nem vagyok bulizós meg semmi. Ti mennyit tanultok naponta? vagy hogy tanultok? Segítsetek légyszi, bennetek van minden reményem! Köszönöm a választ!

Egy kezdő egyetemista. (SZTE TTIK)



2012. aug. 27. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, a suli tűrhető. Alapvetően ha bejársz órákra, figyelsz és jegyzetelsz, az sok tárgynál már elég, némelyeknél kell utána tanulni, de olyan is van, ahol elég csak a vizsgára. Persze ez a képességeidtől is függ.

Olyat meg ne mondj, hogy nem vagy bulizós :) Az egyetemi lét egész más, mint amit eddig csináltál. Nem azt mondom, hogy mindig csak bulizni kell, de érdemes kihasználni ezeket az éveket, mert ilyen szabad utána soha többé nem leszel. Szóval időnként azért menj szórakozni is :)

2012. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából az eszemmel nincs baj, csak lusta vagyok tanulni, de ezen mostmár próbálok változtatni. Segítségem is van már, aki érti a matekot meg az ilyen finomságokat, ugyan oda járt, ahova én megyek, szóval kezdek megnyugodni, de még nem az igazi.
2012. aug. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!