Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsős leszek Debrecenben...

Elsős leszek Debrecenben kíváncsi vagyok hogy milyen a gólyatábor? Konkrétan ezen az egyetemi érdekelne de más egyetemeken levőkre is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik karra mész? A TTK-sról egészen sokat tudok (van némi közöm hozzá, csapatvezető leszek), a BTK-sról egy kicsit kevesebbet (a nővérem BTK-s), az OEC gólyatáboráról is (egy ismerősom FOK-os), az agrárosról, műszakisról és az EK-sról viszont semmit.
2009. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első!


Egy kicsit írhatnál a TTK-s gólyatáborról

2009. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A TTK-s gólyatábor augusztus 24. és 29. közt lesz a Kassai úti campuson (Kassai út 26., vagy ha úgy könnyebb: a Lovarda). Lakni a Campus Hotelben fogtok, két- és háromágyas szobákban. Az első nap elmegy a regisztrációval, a csapatok ismerkedésével és a beköltözéssel, este lesz a csapatverseny első fordulója. Az utolsó nap már a hazautazásé, tavaly 10-ig kellett elhagyni a kolit, azt hiszem, az idén is így lesz. A hat nap során a csapatok egymással versenyeznek, hogy ki szabadítja meg a gólyát a terheitől (a nyakába akasztott szalaggal váltják meg), ez a győztes csapat kiváltsága. A sorrendet a millió meg egyféle feladat összesített eredményéből állapítják meg. Lesz éjszakai vetélkedő (ez a campus területén), vizes vetélkedő (a csónakázótónál) és egyetemportya (az egyetemen). Pontos programot még mi sem tudunk, azt a szervező HÖK-ösök már kitalálták, de velünk majd csak az előkészítőn osztják meg. Ha minden igaz, beiratkozás is lesz (tavaly volt, de tavaly egy héttel később volt a gólyatábor, pont regisztrációs héten), de ami biztos: szakos tájékoztatók, találkozó a leendő tanáraitokkal, ismerkedés a csoporttársakkal, tűz- és munkavédelmi oktatás, előadás az egyetemi öntevékeny csoportokról és a diákhitelről - egyszóval tanulmányi téren is hasznos lesz a gólyatábor, legalábbis remélem. Mit hagytam még ki? Ja, igen: naponta három étkezés lesz, de a campusszal szemben ott van a Kassai csemege, ha jól emlékszem, reggel 6-tól este 10-ig van nyitva. Mondjuk a bor kb. a harmadik napon el fog fogyni, de nem is fogjátok hiányolni :-)
2009. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszodat :)

Még azt szeretném megkérdezni tőled, hogy kötelező-e minden feladatot végrehajtani? Ha nem kötelező nem kap-e az a személy valami büntetést? Kötelező-e inni vagy amennyit a kedves emberke gondol magának?

2009. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Semmi sem kötelező. Mikor én voltam gólyatáborban, akkor is voltak, akik csak ültek, zenét hallgattak és elvoltak maguknak. Ha nekik így jó, kedves egészségükre (csak akkor nem tudom, minek jöttek gólyatáborba, ezt otthon is csinálhatták volna). Az ivás sem volt kötelező: minden csapaton belül megvoltak a szeszkazánok, ők vitték a prímet ivós feladatokban, a többiek pedig nyugodtan rájuk bízhatták magukat. De amilyen sokféle feladat van, biztos megtalálod te is, hogy miben vagy a legjobb és ha azt vállalod, akkor nem fogod úgy érezni, hogy nem tettél semmit a csapatért.
2009. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Értem

Saját fényképezőt lehet vinni vagy egyáltalán van értelme?

2009. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vinni. Sok bulikép készül, fenn lesznek majd a hallgato.com-on, de lehet hozni sajátot is. Ha nem rúgsz be annyira, hogy ne tudj rá vigyázni, akkor van értelme, mert elég sokan lesznek, akik csak fényképről fognak emlékezni bizonyos dolgokra :-)
2009. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a jogi kar gólyatáboráról tudtok valamit?
2009. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!