Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun frissíti magát, vagy...

Neptun frissíti magát, vagy hiába ülök és várok hogy valaki leadja a tárgyat mert úgyis csak akkor látnám ha bejelentkezek újra?

Figyelt kérdés

Szal úgy értem hogy nálunk vannak ilyen választható tárgyak amire hamar elkapkodják a helyeket. És most hogyha itt ülök a gép előtt és megvan nyitva a neptun és percenként nézegetem h nem adta e le valaki, akkor látni fogom hogy leadta vagy nem frissiti magát a neptun és csak akkor látom ha újból bejelentkezek?


F5-el próbálkoztam már , akkor kilép.


2012. aug. 30. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Frissítsd a böngésző nyíllal, ha nem csinálsz semmit akkor nem frissül az oldal.
2012. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha új lekérést indítasz akkor frissül.

Tuti mert mi a vizsgákkal csináltunk így. Pl nekem nem volt meg egy vizsgám, utolsó előtti alkalomra mentem el de ha netán nem sikerül, utolsón már nem lett volna hely... szaktársat akinek megvolt a tárgy megkértem, hogy vegye fel.

Aztán mivel kellett a hely felhívtam, hogy most add le, 1 mp-en belül ott volt a hely. Csak a lekérést nyomogattam.

2012. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A facebook is ugy frissül h nem cisnál semmi az ember rajta, nem értem a neptun miért ne frissülhetne magától :)


De egyébként igen, azóta már rájöttem h frissül :)

2012. aug. 30. 19:39
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat!
2012. aug. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!