Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szept.3. koleszos leszek és...

Szept.3. koleszos leszek és érettségi utáni képzésen vagyok CNC gépi forgácsoló és nekem meddig leszenek a kimenők?

Figyelt kérdés
Mert olyan hallotam hogy csak 10ig de haén pl. suli mellet dolgozni akarok akkor azt hogy lehet megoldani ? Vagy ha bulizni akarok elmenni? Ortutay Gyula Kollégium ról van szó Szegeden

2012. aug. 31. 13:47
 1/1 reptoid ***** válasza:
Ez mindig a kollégiumtól és annak házirendjétől függ. Ha egy egyetemista is valami úton módon egy középsulis koliba kerülne be, annak is el kell fogadnia az ottani házirendet. Ettől függetlenül persze tehetnek veled kivételt, de ezt neked kell elintézned. A dolgozás miatti eltérést biztosan megengedik, a bulizósat már nem biztos.
2012. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!