Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni orvosisok, valahol...

Debreceni orvosisok, valahol meg tudnám nézni a tavalyi tankönyvlistát?

Figyelt kérdés
Idén leszek elsőéves, hol tudnám megnézni a listát? Szoktak rajta változtatni?

2012. aug. 31. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem Debrecenbe járok, de egy tipp:

Megnézed milyen tárgyaid lesznek, és az intézet honlapján keresgélsz (pl. követelmények között).

2012. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ebből 1. félévre ami tényleg kelleni fog, az a Biofizika, Általános és bioszervetlen kémia, Szerves és bioorganikus kémia és az Orvosi kémia laboratóriumi gyakorlatok, 2. félévre pedig valamilyen atlasz, nem kötelező a Sobotta (szerintem nézegess körül melyik a legszimpatikusabb, van sokféle, de mindenképp orvosisoknak készült legyen), Funkcionális anatómia, Orvosi embryológia, Tájanatómia nem feltétlenül szükséges, de van akinek segít, Szövettan (nem muszáj a Ross-félét, sőt, a Röhlich kicsit jobb is), Sejtbiológia és Sejtbiológia laboratóriumi gyakorlatok. Többi tényleg felesleges, legalábbis szerintem és múlt évben az volt.

De ezeket sem muszáj megvenni, pl. kémiákat, sejtbioszt, biofizikát lehet fénymásolóból is venni, könyvtárból kivenni, ha jut, gyakorlatos könyvekből is készülhetsz könyvtáriból (többnyire jegyzetelni kell belőlük gyakorlat előtt), kivéve az orvosi kémiát, azt meg kell venni, viszont szerintem azt a könyvet értékelni fogod, mert nem kell belőle körmölni, csak bele.

2012. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. aug. 31. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!