Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csinál egy gazda? Lányból...

Mit csinál egy gazda? Lányból is lehet gazda?

Figyelt kérdés
Sajnos csak az Entz Ferenc iskolába vettek fel gazdának, de fogalmam sincs, hogy mit csinál egy gazda
2012. szept. 2. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az iskolát sajnos nem ismerem, de amennyire tudom, a gazdák mezőgazdasági termelést végeznek. Azaz pl. haszonnövényeket termesztenek, ill. haszonállatokat tartanak. Ezeket aztán eladják. És természetesen nő is lehet gazda.
2012. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De szerintetek nem ciki?
2012. szept. 3. 00:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ciki, hogy lenne már ciki?? Ők etetik az országot! Ahelyett, hogy egy irodában nyomkodnák egész nap a gombokat, értelmes munkát végeznek, ami nélkül felfordulna az ország. Én nem vagyok ugyan gazda, de szerintem ha te az vagy, vagy az leszel, akkor legyél büszke, mert az nagyon hasznos. A fejlett nyugati országokban is nagyon megbecsülik őket.
2012. szept. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az előttem szóló válaszát nagyon szépen köszönöm az összes gazda nevében. Tényleg egy szép szakma, de nem igazán lánynak való,mivelkomoly fizikai munka.Szenvedély, elszántság és nem utolsó sorban szorgalom kell hozzá
2012. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocs, a nemutolsósorban így helyes.
2012. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző vagyok! Természetesen a nem külön van. Elírtam.

Egyébként a kérdezőnek azt javasolnám, hogy változtasson ezen a "sajnos csak ide vettek fel", mert így aztán tuti,hogy nem lesz értelme!

2012. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!