Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek tegyek föci...

Szerintetek tegyek föci érettségit, milyen előnyökkel jár ha teszek (infók lent)?

Figyelt kérdés
10-es vagyok és mindig 5-ös voltam föciből csak éppen építészmérnök akarok lenni.

2012. szept. 3. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát föcivel nem jársz jól, mivel érettségizni kell matekból és fizikából vagy építészeti alapozóismeretekből, ha építészmérnöknek akarsz jelentkezni.. Én most csinálom az előrehozott matekot hozzá.. :) Szóval matekból és fizikából tanulj, gyakorolj nagyon!
2012. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek ráadásul az egyik tárgy érettségije emelt kell legyen.
2012. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van.. :D Első voltam.
2012. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha tényleg nem kell akkor valóban nem jársz vele jól:D

én is 10.be megcsináltam 5ösre a föci érettségit, csak hogy meglegyen a választott, de most vagyok 12.es és nagyon nem olyan irányba akarok menni, tehát, kb kitörölhetem vele a hátsó felem :D

2012. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és a pontok miatt nem éri meg?

köszi mindenkinek :D

2012. szept. 5. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen előnyökkel nem jár ha épitészmérnökire akarsz menni. Oda nem kell egyáltalán. Kétféle pontzsámitási rendszer van. Vagy csak azokat a tárgyakat nézik amik neked arra az egyetemre kellenek (duplázás), ez esetben nem érsz semmit a föcivel. A másik módszer hogy az összes érettségi eredményedet nézik ,de akkor mind nagyon jól kell sikerüljön. De úgyis azzal a módszerrel fogják számolni amivel több pontod lesz.
2012. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettetek, mert ugye valahogy az iskola nem akarja ezeket elmondani nekünk :D
2012. szept. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!