Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NYILATKOZAT az állami támogatá...

NYILATKOZAT az állami támogatással korábban igénybe vett félévekről - ezt csak az tölti ki, akit valaha is támogatott az állam ilyen téren, vagy mindenképp be kell jelölgetni valamit?

Figyelt kérdés

Nekem ezt a dokumentumot e-mailben küldték ki, ami azért kínos egy kissé, mert a ,,hátoldali tájékoztató" hiányában nem tudom, hogy kellene ezt kitölteni. Valakinek van még ilyen lapja, és tudna segíteni?

Nem egyértelmű nekem az a rész, hogy:

,,blablabla felelősségem tudatában kijelentem, hogy a BTK képzésére a 2012/2013 tanév első félévére történt felvételemet megelőzően

a) nem álltam hallgatói jogviszonyban más felsőoktatási intézménnyel

b) hallgatói jogviszonyban álltam a köv. felsőoktatási intizménnyel" (és itt indul a kitöltős rész)

Én tavaly két hétig jártam egyetemre, de otthagytam, és az se államilag támogatott volt, és még időben vissza tudtam mondani a diákhitelt. Akkor ez a papír kell nekem egyáltalán, vagy sem? Tudom, hogy bénaság ilyet kérdezni, de nincs tájékoztatóm, nincs felnőtt segítségem, és nem szeretek bizonytalanul kitöltögetni...


2012. szept. 3. 17:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!