Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budán melyik gimnáziumok...

Budán melyik gimnáziumok erősek? Hol milyen nyelvet lehet tanulni, illetve milyen szakok vannak?

Figyelt kérdés
Idén fogok felvételizni (8.-os vagyok), és őszintén nem nagyon tudom, hogy hova menjek. Ismerőseimet is kérdezgettem, hogy ők mit ajánlanak, interneten is nézelődtem, de nem nagyon tudok dönteni. A válaszokkal többet tudnék meg az iskolákról (személyes vélemények, tapasztalaztok), ezáltal szűkülhetne a megcélzott iskolák száma. Szívesen olvasok negatív példákat is, illetve nem Budán található gimikre is nyitott vagyok. A válaszokat előre is köszönöm :)

2012. szept. 5. 17:20
 1/5 anonim válasza:
Budán a Városmajorról egész jó gimi, Pesten Veres Pálné, Eötvös, Berzsenyi. A nyelvek és szakok fent vannak a honlapon, illetve ahol még nincs, ott október környékén teszik ki.
2012. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Apáczairól mit tudtok?
2012. szept. 5. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Legerősebb suli :)
2012. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az apáczai az egyik legjobb (asszem az egyik rangsoron 3.volt ) fazekas a legjobb(1. Ugyanazon a rangsoron) én mindkettőt megjelölöm mert proba szerencse. Amugy az erős gimik a "tehetséggondozósak" ha beirod hogy tehetséggondozos gimnáziumok akkor biztos kiadja őket.
2012. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy nagyon erős, félek is megjelölni. :) közösségi életről, tanárokról mit tudtok?
2012. szept. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!