Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy boncmesternek mit csinálni...

Egy boncmesternek mit csinálni? Milyen végzettség szükséges? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Na szóval 16/f vagyok és már agyon régóta érdekelnek az ilyen boncolásos dolgok. Szerintem érdekes lehet.:D Érdekelne hogy pontosan mit is csinálnak ők... Jól fizet-e, milyen végzettség szükséges.. csak részállás vagy pedig főállásba szokták csinálni? Külön van olyan aki pl rendőrségnél dolgozik, kórházakba? vagy ez így eggyütt van? Milyen fontos tantárgyak szükségesek? Meg valami fontos infókat ha tudtok az jó lenne.:D

Köszi:)


2012. szept. 5. 21:51
 1/4 anonim válasza:
Sokat nem tudok segíteni, de a kémiára és a bioszra feküdj rá! Am. meg kell hozzá egy kis morbidság is mert ez szerintem egy kicsit/nagyon lélekromboló munka. Én voltam ez egyik barátnőmmel, mert Ő is az akart lenni és nagyon durva volt. (vizihulla, bűz, "oh dobd csak be a kendőt majd belevarrom") De hajrá, ha ez akarsz lenni!
2012. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érettségi és okj kell hozzá, teljes állás és nem fizet valami jól
2012. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez jó! dobd be a kendőt majd belevarrom! Hahaha ez jó :)))
2012. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi.:D A szagot meglehet szokni, viszont a morbid dolgok nem zavarnak sőőőt:D Viszont ha tényleg nem fizet túl jól akkor inkább hanyagolom szerintem.
2012. szept. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!