Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunos gyűjtőszámláról h...

Neptunos gyűjtőszámláról h tudnám visszautalni a pénzt a bankszámlámra? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A gond az h a befizetések tranzakciók bla bla visszautalást megnyitom akk kéri h irjam be mekkora összeget szeretnék utalni és írja h válasszon a bankszámlák közül-legördülő menü- de ott egy se jelenik meg... WTF :D

2012. szept. 6. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
TO.
2012. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a beiratkozásnál ki kellett tölteni egy adatlapot is a neptunon belül, vagy legalábbis ellenőrizni, ha nem első éves vagy (gondolom nem), azon szerepel a bankszámla számod is. ott kell beállítani, ha még nincs beállítva. (nincs, különben feldobná a visszautalásnál)

ha még beiratkozási időszak van nálatok, akkor elvileg a neptunon belül is meg tudod tenni, egyébként a TO-ra kell menned.

2012. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Második: ott a gyűjtőszámlának kellene megjelennie, nem a sajátjának. Ezért írtam, hogy TO.
2012. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nálunk a saját számlaszámod is meg kell/lehet adni és a visszautalásnál onnan olvassa be.


(a gyűjtőszámlát mi a fenének kellene neked beállítani???)

2012. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom. De tényleg azt kéri. A legördülő menüből ki kell választani a gyűjtőszámlát. (1 van csak igaz...)
2012. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
őhhmm..köszönöm az infót de am nemvagyok elsőéves mivel nem iratkoztam be..úgy volt h beiratkozok de végül nem tettem, ezért lett átutalva a pénz a neptunos gyűjtőszámlára. viszont egy évig még nem iratkozok be és jólenne a pénzt visszaszerezni xD
2012. szept. 6. 14:39
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy gyűjtőszámlát is és saját számlát is kér..két legördülő menü van és az utóbbihoz nem ad ki választási opciót...gyűjtőszámlámat felismerte hisz kiirta h mennyi összeg van rajta és megkérdezte h abból mennyit akarok vissza utalni..csak nincs hova :(
2012. szept. 6. 14:40
 8/12 A kérdező kommentje:
tanulmányi osztályon egyszer sem voltam még és nem tartózkodom az országban..ezért akartam neten ker. megoldani.. :(
2012. szept. 6. 14:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálatok nem lehet emailen keresni a TO ügyintézőt?

Azt érdemes még megpróbálni. Nálunk 1-2 napon belül válaszolt emailen is.

2012. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
végülis ez jó ötlet, utánajárok vhogy... :)) thx
2012. szept. 6. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!