Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimit ajánlanátok 8-os...

Vlácsovicsné Szilvia kérdése:

Melyik gimit ajánlanátok 8-os felvételizőnek Nyíregyházán? Kölcsey, Vasvári, Szent Imre, Krúdy, Zrínyi, mi a véleményetek ezekről a gimikről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 14:29
 1/4 anonim válasza:

Ez attól függ, hogy pontosan mi érdekel. A Zrínyiben nagyon erős a nyelv, ez a fő profilja, de minden másra is lehet magas szinten készülni.

A Krúdy elsősorban a matekról és természettudományokról híres, de itt is megtalálhatod a számításaid ha kitartó vagy és nem lézengeni akarsz 4évig.

A Kölcseyt mostanában egyre többen és egyre erősebben dícsérik, de annyira sajnos nem ismerem. Bár sok ismerősöm járt oda, vegyes tapasztalatokkal.

A Szent Imre vallálos suli, elsősorban erre ügyelj. Ettől még lehet jó, de tudnod kell áldozatokat is hozni ebben az esetben a suli jellege miatt. Van akinek ez nem gond, van aki otthagyja miatta (2ilyen ismerősöm is van)

A Vasváriról igazából szinte semmit nem tudok, egy haverom jár oda és tesiből nagyon nyomják, azt szeretni jár versenyre is. De a többi tárgyat nem tudom.

2012. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az előző vagyok, még annyit ehhez, hogy persze van egy faktor ami nagyon döntő lesz: a tanárok. De ettől függetlenül ha nekem kellene sorrendet mondani, akkor:

1.Zrínyi-Krúdy

3.Kölcsey

4.Szent Imre

5.Vasvári

2012. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sam02 válasza:

Én szent Imrés vagyok ... elmegy.. igen a vallás de nem nagy dolog a kollégium jó, egy picit sok a szabály de kibírható..A suli nekem annyira nem jön be. Van pár hülye tanár, mint mindehol..

Kölcseyről énis jókat hallok.

a Zrínyi állítólag nagyon erős.:)

2012. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is szentimrés vagyok, én sem vagyok nagyon vallásos, kibírható és még van előnye is. mondjuk ma nem kellett suliba menni, bár nem tudom más suliba hogy volt a pótlás.
2012. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!