Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László Gimnáziu...

Kőbányai Szent László Gimnáziumról speciális angol szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nehéz bejutni? Mit kérnek a szóbelin? Milyen az osztályközösség? Milyenek a tanárok?

Most lettem 8.os és első helyre jelölöm, érdekelne, hogy mit gondolnak róla mások.



2012. szept. 7. 21:24
 1/6 anonim válasza:
100%
szia, én is oda szeretnék menni, de vannak onnan ismerőseim, szóval azt tudom mondani, hogy bejutni nem könnyű, de nem lehetetlen, hogy a szóbelin mit kérnek az fent van az oldalukon, az osztályközösség évfolyamonként változik, tehát mindig más, de általában egy jó csapat. a tanárok nagyon jók! remélem osztálytársak leszünk. :)
2012. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sok sikert kívánok akkor neked is!:) a problémám még az, hogy ugy tudom idén a Szent László nem indít felvételi előkészítőt..ami főleg az angol miatt gáz..
2012. szept. 9. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég nehéz bejutni, de szerintem megéri próbálkozni, mert mind ez a tagozat, mind az összes lászlós tagozat nagyon színvonalas.:)
2012. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos idén nem indítanak felvételi előkészítőt. :/ Angolra asszem olyanokat szoktak kérni, hogy bemutatkozás, család, természet, állatvilág, modern technika, mindenféle témakörből, és a nyelvtanból is kérdezhetnek, én így olvastam a honlapjukon (régebben volt fenn valami, mostanra már leszedték, mert most fogják kiírni, idén mit kérnek).

Szerintem olvasgass sok angol szöveget, tanuld a nyelvtant, és ez a könyv is hasznos lehet: [link]

2012. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Én most vagyok 9.-es speces lászlós, és tavaly én se jártam lászlóba előkészítőre, mégis bejutottam, pedig én se voltam valami húú, de nagy angolos : ) A szóbeli nem volt vészes, amikor anno kijöttem, akkor úgy éreztem, hogy ez biztos bukta, aztán mégsem : D ideiglenesen 26. lettem :)


Először nehéz volt megszokni, de mostanra már tetszik, a tanárok is jók többnyire, és az osztály is egész korrekt :)Sok sikert!

2012. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is most vagyok 9.-es spec.angolon:) nem akarok hazudni, nem volt túl egyszerű bejutni,de vészesen nehéz sem. nagyon szeretem az iskolát:) az egész közösség szuper:)
2012. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!