Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociális támogatás az egyetemen?

Szociális támogatás az egyetemen?

Figyelt kérdés
Édesapámmal élek (anyám is él, de nem lakik velünk) 19 éves vagyok és ketten élünk az ő keresetéből, ami minimálbér. Jár a szociális támogatás az egyetemen? Jövőre jelentkeznék. Hol kell érdeklődnöm?
2012. szept. 9. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen kapnál valamennyit, de minden egyetemnek más rendszere van.
2012. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kapnál mondjuk nem sokat olyan 6-7 ezer körül.
2012. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ennyire még nem valószínű, hogy kapsz. milyen messze van a suli? koleszba fogsz lakni? van tesód? ezek mind sokat számítanak.
2012. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
155 km az iskola, szeretnék kollégiumba lakni és nincs testvérem. honnan tájékozódhatnék?
2012. szept. 9. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Előre sehonnan. Ahol pontozásos rendszer van ott a rendszernek megadod az adataidat, ad egy pontot, majd összesítenek, és húznak egy ponthatárt. Ettől-eddig ennyit kapsz stb. Előre nem tudja senki.
2012. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A felvételinél kell feltüntetni ezt? Bocsánat,ha buta kérdés, de egy kicsit kusza nekem ez az egész.
2012. szept. 9. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Majd ha felvettek, az egyetem saját pályázatában.
2012. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget!
2012. szept. 9. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!