Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik tantárgyat válasszam?...

Melyik tantárgyat válasszam? Politológia, gazdaságtörténet vagy politikai filozófia?

Figyelt kérdés
Szabadon választott tárgynak kellene, de nem tudom eldönteni, melyiket lehet a legkönnyebben megcsinálni. A többi tárgyam elég nehéz lesz most, ezért szeretném a legkönnyebbet. Ha még ez segít, a Debreceni Egyetemre járok.
2012. szept. 9. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, elsős vagy és tájékozatlan. A fene tudja, melyik a legkönnyebb. Nálunk politikai filozófiát csinálta olyan tanár, akinél könnyed volt, míg most olyan tartja, akinél vért lehet izzadni, és sokszor megaláz.


Ebből kikövetkeztetheted, hogy tárgyak közt összehasonlítani végképp lehetetlen. Nem értem, miért nem ott kérdezed meg, ahová jársz.

2012. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, elsős vagyok, és tájékozatlan, másképp nem kérdeznék itt is. A felsőbbévesek mindet lehurrogták, ezért vagyok kíváncsi, hogy átlagban milyenek a tárgyak.
2012. szept. 9. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ha látod az oktatók nevét, nézd meg itt: www.markmayprofessor.com
2012. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*markmyprofessor.com, így a helyes :)
2012. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!