Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fontos! A Miskolci Földes...

Fontos! A Miskolci Földes Ferenc Gimnázium esti tagozatára fog járni valaki? Ugyanolyan erős az esti képzés is, mint a nappali?

Figyelt kérdés
Csak mert nappalira nem vettek volna fel, csak 3-as átlagom volt, ezért meg sem próbáltam. Most úgy néz ki, hogy indítottak egy esti tagozatot is, szeretnék oda járni, csak azt nem tudom, hogy estin is erős-e az oktatás? Próbálok jobb tanuló lenni, de előtte jó lenne tudni, hogy ez hogy van. Aki tudja, vagy több információja van és segítene, szépen megköszönném!
2012. szept. 12. 03:17
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
baromi erős lehet, ha 3-as átlaggal felvesznek embereket... szerinted? :D én nappalira jártam oda, utáltuk a fajtátokat, mert mindig ti loptátok szét az összes felszerelést, még a tükröket is a mosdóból, de azért persze sok sikert
2012. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja és ilyen esti ott nem is volt egészen mostanáig.
2012. szept. 15. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!