Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Járhat diszlexiás rendőriskolába?

Járhat diszlexiás rendőriskolába?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, attól hogy rendőr suliba jár valaki még nem kötelező rendőrnek menned, bár ha ebbe gondolkodsz akk jobb ha eljársz néha szabadidődben logopédushoz, mert a rendőrnek határozottan pörögni kell a nyelvének
2012. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Amilyen rendőrökkel én eddig találkoztam, az is csoda volt, hogy a saját nevét le tudta írni. Fel sem fog tűnni, hidd el, csak neked legalább lesz róla papírod.
2012. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gkol1 ***** válasza:
Nem úgy van mint régen nehéz bekerülni rendőriskolába komoly fizika és pszichológiai vizsgálatokon kell átesni és lehet,hogy orvosin vagy pszichológián alkalmatlan minősítést kapsz utána kell járni. (Az előző válaszolónak menny el egy ilyen vizsgálatra és akkor legyél okos)
2013. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán átmegyek bármelyik teszten, de nem állok be az ellenség soraiba, a végén még hozzájuk hülyülnék én is:D
2013. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gkol1 ***** válasza:
"Nem szereted a rendőröket? Akkor ha kirabolnak,hívj egy huligánt segítségül!" Nehéz a rendőröket szeretni nem is kell de szükség van a munkájukra.
2013. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor segítségre szorultam volna, akkor is csak megbüntettek, ne jöjjön nekem senki azzal, hogy én rájuk vagyok szorulva...
2013. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gkol1 ***** válasza:
Sajnos az érmének két oldala van.
2013. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!