Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek így Almádiba a...

Felvesznek így Almádiba a kéttanba?

Figyelt kérdés

Már elsős korom óta tudom, hogy oda AKAROK járni (nővérem is ott tanult), mindenféle információt, ami a sulival kapcsolatos, elolvastam, most már csupán arra lennék kíváncsi, hogy milyen átlaggal kerülhetek be. Idén év végén 4,5-ös lett az átlagom, és lett egy 3-asom is (fizika), a többi tárgy 4-5-ös (kémia 5-ös, föci, biosz 4-es, magyar, id.nyelv 5.ös, töri 4-es)

Idén szeretnék még rágyúrni a fizikára, matekra (az is 4-es), mert fontos, hogy bekerüljek oda. Milyen felvételit kell írjak, hogy felvegyenek? :/ Félek. :))

14/l



2012. szept. 13. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez csak a felvételiden múlik.Minél jobbat ;). Amugy melyik suliba jársz? mert én almádi vagyok és a Gy.D-be járok és én is most fogok felvételizni. Nem mindegy melyik suliban 4,5 az átlagod, csak azért kérdezem.

14/lány

2012. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy sima kisvárosi általános iskola, bár a németem emelt. Köszi a választ, sok sikert neked. :)
2012. szept. 15. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem most van az utolsó előtti évem ebben a suliban. nekem 4.9 volt az átlagom 8.-ban, bár a felvételim nem sikerült annyira jól mint kellett volna, de mikor én felvételiztem nagyon sok ember jött 5.0 átlaggal. Szerintem a fizika annyira nem fontos, a főbb tantárgyakra viszont gyúrj rá szerintem, mert nem egy egyszerű iskola. :) Sok szerencsét!
2012. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :) remélem nem baj, de lenne egy kérdésem: valóban én választom ki a felvételinél azt a természettudományos tárgyat, amelyiket akarom úgymond vinni? tehát nekem a kémiám 5-ös lett, a többi nem, és szeretném azt vinni hozott pontként. :)
2012. szept. 24. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, hogy őszinte legyek sajnos ezzel nem vagyok képbe, hogy most épp, hogy zajlik egy felvételi általánosból középbe. Amikor én jöttem ide még az összes jegy kellett ha jól emlékszem.
2012. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Deszerintem kérdezd meg a nővéredet is, hiszen ő is idejárt :)
2012. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jesus, és idén elvégeztem... :D Nagyon jó volt, ha esetleg bárki még rátalál erre a kérdésre... bár a sz*póroller is életem szerves részévé vált közben.
2018. aug. 31. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!