Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi gimnazisták! Valaki...

Szegedi gimnazisták! Valaki segítsen! Hova menjek tovább?

Figyelt kérdés

Oké,nyolcadikos vagyok....a helyzet az,hogy 8 éve tanulok angolul,valószínűleg idén meglesz a középfokúm,szóval az angolos gimik kilőve....valami másik nyelvet szeretnék tanulni,legfőképp németet,vagy franciát de spanyol is jöhet.mindenképpen valami kéttanba szeretnék menni! A ságváriba tetszik a francia szak,de mindenki aztmondja ne oda menjek,mert mindenki sznob,k*cs*g,a tanáro nem is tanárok,szóval rosszakat hallok róla. a Tömörkénybe azt mondják hogy- elnézést attól aki oda jár-elvarázsolt emberkék járnak. kitűnő vagyok,volt aki azt mondta hogy ott visszafejlődök!! A deákról csak jókat hallok,mindenki aztmondja hogy odamenjek,de ott csak spec. német van.októberbe heti 2 órában elkezdek németet tanulni,van esély hogy oda felvegyenek? A deákba még esetleg nemzetközi kapcs?


VALAKI SEGÍTSEN MERT NEM TUDOM MIT CSINÁLJAK!! ?



2012. szept. 15. 16:04
 1/3 anonim válasza:

Szia. Én deákos vagyok. Elsős! Nagyon jó a deák, nagyon tetszik. :3 Én angolra járok, mivel sokak szerint csak a nyelvnek van értelme. Hát mondanám, hogy gyere angolra, de ha nem akarsz akkor nem kell. Én is néztem a ságvári fraciát, de nagyon örülök hogy végül is nem azt választottam. IMÁDOM A DEÁKOT. Jó fejek a tanárok és a diákok is. :3

14/L

2012. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, én Tömörkényes vagyok és szerintem nem vagyok "elvarázsolt". Utálom, hogy mindenhol kategorizálják az iskolákat. Igen, a Tömörkényben vannak nem túlságosan jól működő szakok, de vannak kiválóak is mint például a két tannyelvű vagy a speciális nyelv, de szerintem ez mindenhol így van. A deákban is és a Ságváriban is.

Egyébként szerintem nyugodtan mehetsz a Deákba, anyukám ott tanít és ő többé-kevésbé meg van elégedve az osztályaival, az is nagyon változó.

2012. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Deák tényleg jó suli, eddig mindenki szereti :D

van speciális spanyol is.Ha nem vagy matekos akkor ne a nemzetközi kapcsolatokat válaszd, ebben az esetben a nemzetközi tanulmányok (humán és idegen nyelvi orientáció néven fog futni) a jó opció.

2012. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!