Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy én ideges...

Miért van az, hogy én ideges vagyok az iskola miatt a többieket meg nem is érdekli?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsőéves gépészmérnök és ideges vagyok, hogy hogyan tudnám elvégezni az iskolát. Minden előadáson és gyakorlaton ott vagyok, ha tudok több gyakorlatra is bemegyek. Az 1/3-át meg nem is érdekli. Pl 370 fős előadásból voltunk kb 200-an már a 3. héten. Akkor ők hogyan végzik el?
2012. szept. 18. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát vizsga előtti tanulással, 2-essel, de jobb esetben sehogy. A mérnökik szakokon általában nagy a kibukási arány és ilyen embereknél ez jól is van így.
2012. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A többség nem végzi el, egyesek pedig több év csúszással addig próbálkoznak, míg egyszer át nem engedik őket. Így lesz alig valami tudással diplomájuk. Ahogy haladsz előre a tantervben, úgy éred majd utol a nálad korábbi évfolyamokból a gyengébbeket.


Vannak persze olyanok is, akik mást is tanulnak, vagy már dolgoznak, és azért nem járnak be. Nehezebb, de lehetséges így is.


A 200/370 egyébként nem is rossz. Én voltam már 5%-os jelenléti arányú előadáson is.

2012. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de akkor minek jelentkeznek?
2012. szept. 18. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!