Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell emelt szintű érettségi a...

Kell emelt szintű érettségi a nemzetközi gazdálkodás alapszakra, ha nincs fenn a felvin?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen a honlapon a nemzetközi gazdálkodás, a pénzügy-számvitel és a gazdálkodási és menedzsment alapszak. Akkor nem kell emelt szintű érettségi????

2012. szept. 24. 15:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt... Jövőre már nem is indul a nemzetközi gazdálkodás államilag támogatotton, a gazd. men. meg a pénzügy és néhány intézményt kivéve (Corvinus, BME) a ponthatár a legalacsonyabb költségtérítésesen. Tehát nem is kell szenvedned, hogy bejuthass ilyen képzésekre, persze ezért perkálhatsz.
2012. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs államilag támogatott, de nem azért járok közgazdasági szakközépiskolába és tanulok összesen 5 évig közgazdasági ismereteket, könyvelést stb, hogy után valami teljesen más szakra menjek.
2012. szept. 27. 20:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát, ha tanulni akarok akkor muszáj fizetnem. Tudom jól, de ha nem ilyen irányba, akkor merre????
2012. szept. 27. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

én is erre a szakra akarok menni. szerintem kell egy emelt szintű érettségi, minimum. csak, ezen a szakon nem kötelező matekból.


amúgy melyik suliba akarsz menni? :) és diákhitellel oldod meg a tandíjat?

2012. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!