Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az gáz ha 16 éves lány vagyok...

Az gáz ha 16 éves lány vagyok és elegem van a gimnáziumból a koliból meg a tanulásból?

Figyelt kérdés
És szivem szerint inkább elmennék dolgozni....
2012. szept. 18. 19:18
 1/9 wizard97 ***** válasza:
Prostinak mész?
2012. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen..:D nem ám nem erre gondoltam....
2012. szept. 18. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló arra gondol hogy (az értelmesebb) munkákhoz úgyis kell majd tanulni valamennyit.
2012. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Besokalltál, megtörténik :/ Én is így éreztem, nem tudsz mást csinálni, túl kell tenned magad rajta :)
2012. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gáz, de még ki kell bírnod legalább 2 évet, úgyhogy próbálj meg jobb kedvre derülni.
2012. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
16 éves korban ez teljesen normális. Ne add fel, bírd ki még egy kicsit, ne akarj még elmenni dolgozni! Egyrészt nem fogsz normális munkát kapni, másrészt diáknak lenni még mindig jobb. Már tényleg nincs sok hátra, és hidd el, a többi kortársad is a pokolba kívánja a sulit.
2012. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megprobalom elfogadni de olyan nehéz mert nem látom értelmét a tanulásnak....mert ugysem akarok egyetemre menni csak legyen meg az érettségim azt csőőő
2012. szept. 20. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
és mi a terved az érettségi utánra?
2012. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon érthető,

de gondold végig, nehogy elvágd magad egy életre !!!


Ha azt hiszed, hogy a suliba ugyanolyan könnyen vissza tudsz térni, mint bent maradni, akkor nagyot tévedsz.

2012. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!