Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek a Teleki...

Mi a velemenyetek a Teleki Blanka Kozgazdasagi Szakkozepiskolarol?

Figyelt kérdés

Jelenleg is szakkozepiskolaba jarok, 10. osztalyba.

Sajnos annyira borzaszto a jelenlegi iskolam szellemi szinvonala, hogy most jutottam el addig, hogy atmegyek jobb kozepsuliba.

Mostani sulimnak eddig adtam meg a bizalmat, hogy majd jobb lesz, ertelmesebbek lesznek az osztalytarsaim... Ma telt be nalam a pohar, mindenkeppen valtok. Kerdesem az, hogy a budapesti Teleki Kozgazdasagi Szakkozepiskolarol mi a velemenyetek? Tanulmanyilag nem erdekel az erossege, az nem gond. A diakok es iskola szellemi szinvonala erdekel, nem akarok atmenni egyik bunkokepzobol a masikba. Szoval, jo suli a Teleki KGSZKI? Hosszu, reszletesen kifejtett lenyegretoro valaszt varok.



2012. szept. 18. 21:25
 1/2 anonim válasza:
szia én most vagyok 9.es a suliban, végzősökhöz eléggé beépültem így elég sok mindent hallok. a közösség elég pletykás de inkább azokkal szemben akik vmivel kitűnnek pl. szebbek,csúnyábbak,sok fiuval mászkálnak ilyesmi.. az osztályok nagyrészét lányok teszik ki szóval nincs túl sok fiu.én szeretem ezt a sulit szerintem a pletykákon kívül jó a közösség is, tanárok is többnyire normálisak. nem mondanám bunkó képzőnek ahogy a végzős évfolyamot látom:) én ajánlom a sulit jó a színvonal az épület és a társaság is kellemes
2012. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ott kolesz?
2016. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!