Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szolnokiak SOS! Fontos továbbt...

Szolnokiak SOS! Fontos továbbtanulás kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.os és nem igazán tudom tudjuk a szüleimmel milyen lehetőségek vannak. Legjobb a Széchenyi gimi lenne ott az általános szak de a biosz-angol és a dráma is megfordult a fejünkben.

Írhatok más sulit is de csak Szolnokon belül ha tudtok linket is küldhettek meg személyes véleményt is írhatok.

meg hogy milyen átlaggal rendelkező tanulókat vettek fel. Fontos


2012. szept. 19. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondom hova NE menj: Keró, RISZI, Tiszaparti, Magiszter, Gépipari

Amik jók: Közgé, Varga, Vershegy, Pálfy.

Szecska se rossz, de drámára ne menj!

2012. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösszi észben tartom
2012. szept. 19. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia

hát én Közgés voltam. Én nagyon nem ajánlom legalábbi ki tudja mi valtozik még de már itt van a RISZI meg az EÜ is. Ha szeretnél továbbtanulni nincs énzetek akkor gazdaságin nem is tudsz :S Matek és nyelvtanárok szerintem jók :) de töriből és magyarból kifoghatsz olyat is aki tanárnak nem igazán jó. Pl.: én magyarból 4 évig 5-ös voltam és 3-ra érettségiztem :S

a Verseghy a legjobb most az ország 13. legjobbja lett de persze ide kb 4,5 átlag kell: [link]

2012. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A riszi nem nálunk van, csak tesizni járnak ide. utolsó! magyartanárod VH volt? :D
2012. szept. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösszi
2012. szept. 23. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egyik igen VH volt :S
2012. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na, akkor nem csodálkozom :DD én most vagyok 11-es és idén is új magyartanárom van, már a harmadik.. de most legalább a suli egyik legjobb magyartanárja tanít :)) tavaly vh volt, semmit se tanultunk nála állandóan hiányzott... -.-
2012. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt privátban is megtudjátok beszélni! A kérdésemre válaszoljatok! Kösszike
2012. szept. 24. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Most 10.-es vagyok és VH tanít, szerintem korrekt, néha köcsög, de jövőre már nem fog hiányozni. A lényeg: gazdasági szakon, ha jól tanulsz nem kell pénz később. Nem is értem miért vetették fel.
2012. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én anno a Tiszapartiban kezdtem, mindig jó tanuló voltam, de a tanárok kb. terrorban tartottak, és mindig sz@artak a fejünkre. a

Aztán átmentem az Alterba, ami életem legjobb döntése volt. Ebből egy a tanulság: TPG-be ne menj.

2012. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!