Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Marketing- és reklámügyintéző...

Marketing- és reklámügyintéző ez most milyen szak? Miről szól?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Sz@r. Már bocsi. Én is elvégeztem, hát nagyon megbántam. Plusz pontot nem ad, ha tovább szeretnél tanulni, és az oktatók közölték velünk az első félévben ( két féléves) hogy a s.eggünket kitörülhetjük majd a papírral (így mondták!) mert hogy ezzel nem lehet elérni semmit, munkát se kapsz vele.
2012. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm..király..de miről szól ez a munka amúgy, meg nehéz elvégezni? tantágyak nehezek?
2012. szept. 19. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem voltak nehezek szerencsére. Volt marketing, reklám és PR, kommunikáció, protokoll, rendezvényszervezés, ügyintézés, meg üzleti angolunk fél évig.

Nagyon limonádé volt az egész.

2012. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és angol nehéz volt? milyen a vizsga idegennyelvből? nekem van most adminisztráció órám is meg infó.
2012. szept. 19. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg volt infó is. Bocsi, de már 4 éve volt, sok kiesett már az akkori órarendemből :)

Nem volt nehéz az üzleti angol, de nekünk olyan tessék lássék módon tanították. Most fogok tanulni úgy istenigazából tanulni üzletit, ez most komoly lesz, mert nyelvvizsgát kell szereznem belőle a diplomámhoz :)

2012. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!