Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » , , . Az Ön számára Költségtér...

, , . Az Ön számára Költségtérítés - Alapképzés (BA) jogcímen 5000 Ft összegű kivetést rögzítettek az ETR-ben" Ez mi? Be se iratkoztam végül.

Figyelt kérdés
Eltéről van szó, felregisztráltam az etr-re, mikor még nem döntöttem el, be akarok-e iratkozni - de azért körülnéztem, ugye. Szóval 6-án jött ez a levél, holnap jár le a befizetési határidő. Nem értem, mit kellene kifizetnem? Már ha esetleg másnak is ismerős a szöveg.
2012. szept. 19. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a tanulmányi osztályon érdeklődésre gondoltál-e?
2012. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem is passziváltattál? semmit nem tettél? mert arra is volt egy bizonyos határidő,és amig nem csinálsz semmit addig számolják fel a késedelmi díjakat.. lehet ez az 5ezer egy heti késedelmi díj
2012. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát annyit csináltam, hogy felvettek, jött az etr-be belépős kód és jelszó, beléptem, felvettem a tárgyakat, de ekkor még be se voltam iratkozva, és később se iratkoztam be. Aztán eldöntöttem, hogy nem akarok menni, leadtam a tárgyakat, ne legyen baj belőle, és itt ki is fújt a tevékenykedésem. De most nézem, már 150000-es tartozásom is van irányukba az önköltségesség miatt, szóval lehet, hogy akkor ez automatikusan jön, nem? Mondjuk azért elég ijesztő.
2012. szept. 20. 15:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 6-án jött a levél, és 7-én lett volna a beiratkozás.
2012. szept. 20. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj be,és érdeklődd meg a dolgot
2012. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!