Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kit vettek fel Győrbe a...

Kit vettek fel Győrbe a Széchényi István Egyetemre? Levelező tagozatra ki jelentkezett? Milyen az itteni levelezős képzés? Hogyan kell suliba járni?

Figyelt kérdés
Engem a jogi karra vettek fel levelező tagozatra. Keresem leendő társaimat. :)
2009. aug. 1. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is levelezős leszek szeptembertől az SZE-n (jogi karon). Annyit tudok egyenlőre -bár sztem ezt te is tudod-, hogy aug.28-án de. 10.00 órakor lesz a beiratkozás. Arról fogalmam nincs, hogy milyen Itt a levelezős képzés, de feltételezem itt is a nappalisokat fogják fényezni az előadok...sajnos. Majd meglátjuk. Te egyébként győri vagy?

2009. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vzs válasza:
engem idén vettek fel az MTK-ra, villamosmérnöki alapképzésre. Mik a tapasztalaitok? hogy működik a tárgyfelvétel, ilyesmi?
2010. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!