Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Féltek az egyetemtől?

Féltek az egyetemtől?

Figyelt kérdés
Vagy inkább izgatottak vagytok? Mitől tartotok legjobban, a tanulmányi követelésektől, vizsgáktól... Vagy az ismeretlen sorstársaktól? :)
2009. aug. 2. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én most leszek másodéves, de tavaly én szó szerint be voltam parázva:D Úgy mindentől tartottam, hogy mivan ha kiközösítenek meg ilyenek, nem is a vizsgáktól. De szerencsére lettek barátaim. Viszont egy hónap után rájöttem, hogy ez nem gimnázium itt már tényleg tanulni kell:D
2009. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy van az egésztől :S Tanulástól, otthonról való elköltözéstől, Budapesttől... Még az emberektől tartok legekvésbé, pedig az tőlem "elvárható" lenne :D
2009. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
én a tanító néniktől tartok a legjobban, nemtom mennyire belevalók a fővárosban, de remélem olyanok mint amerikai filmekben, párat ágyba szeretnék vinni, elvégre erről szól az egyetemi diákélet
2009. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 StephanieXx ***** válasza:

Én nagyon félek..sőt már abban sem vagyok biztos,hogy ténxleg arra a szakra szeretnék menni amit bejelöltem...nem tudom,és teljes mértékben kétségbe vagyok esve..:S

18 L

2009. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon félek.

Mióta megtudtam az eredményt altatókon élek és depressziós vagyok. Ma készülök menni egy pszichológushoz :S

2009. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rád fér :D
2009. aug. 3. 00:54
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Rád meg egy alapos anális baszás
2009. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én inkább várom, 15 éves korom óta ezt a szakmát akarom, örülök, hogy végre eljött az időm, és megtehetem érte az első lépéseket. Mivel tudom, hogy ezt akarom, igy egyáltalán nem vagyok ideges. Az új várostól félek, közlekedés ilyenek, de majd feltalálom magam.
2009. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

mondjátok már meg, mi a frászt kell félni az egyetemtől?!

utálom h gimiben halálra riogatják szerencsétlen kölyköket.. nekünk is annyi marhaságot mondtak, hogy júúúúj milyen kemény, meg júúúj milyen nehéz, stb... és közben meg nem is!

ki közösítenek? kíííí???? kicsoda? már nem dedó... lesz olyan csoporttársad, akivel a 3/5 év alatt egyszer sem fogsz beszélni! ott már sokaknak meg van a saját baráti körük csoporton kívül... de mondjuk nekem is csoporton belül lettek barátaim... de könnyű barátkozni...


tanulni meg egyáltlaán nem nehéz... ha évközben hetente foglalkozol a tárgyakkal gyerek játék lesz a vizsgaidőszak... én nem szoktam évközben tanulni, csak vizsgaidőszakban... és így is simán meg van. sokkal könnyebb és jobb mint egy általános vagy gimi!!! nem kell napról napra készülni, nem kötelező bent ülni! nincs stressz! a tanárok már nem szólítanak fel, csak bementek, ő elkzdi mondani aza nyagot,t e meg vagy írod vagy ne, vagy figyelsz vagy nem! mki leszar mkit!

vizsgán pedig: nincs is minden tárgyból vizsga... jó fej tanárok megajánlanak egy jegyet. ha pedig megbuksz egy vizsgán nem gáz, mert még mehetsz kétszer....

mi a franctól kell félni???

akkora szabadságot kaptok az egyetemmel/főiskolával amilyet el sem tudtok képzelni!

ha egy kis eszed van, meg vizsgaidőszakban leteszed a segged simán meglesz minden féléved, akár még ötösre is!

2009. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Te most pontosan melyik egyetemről, melyik szakról beszélsz?

Gondolom nem az orvosiról, mert ott kicsit más a helyzet...

2009. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!