Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Bókay János...

Milyen iskola a Bókay János Humán Kéttannyelvű szakközép iskola? (8. kerület) és a Raoul Wallenberg Humán Szakképző iskola és Gimnázium? (8. kerületben)

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Raoul nagyon jó suli, csak tele van lányokkal. :D Persze ez nem kizáró ok, a tanárok többsége nagyon rendes, és maga az épület, környezet 10-ből 10-es. Gyönyörű büfé, tantermek, tornaterem, nagyon vigyáznak a színvonalra.

Jártam ide másfél évig, és magával a sulival nem volt gond. :) Az órák érdekesek, nem éreztem magam soha olyan feszélyezetten, mint egy "átlag" suliba. Persze más szakterület (én oktatás szakon voltam), de elég laza volt, szerettem.

Sok a program, amit a diákoknak szerveznek, odafigyelnek a csapat/közösségépítésre. Csak ajánlani tudom.

2012. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért csak másfél évig??Mi volt a gond?
2012. okt. 5. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár hülye osztálytárs, meg a nagy szerelem egy másik suliban, csupa hülyeség :) Nem a suli miatt mentem el. :)
2012. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha volt pár hülye osztálytárs akkor annyira nem is jó az iskola :))
2012. dec. 12. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Az iskolával semmi gond, 3 idióta lány volt az osztályomban, nem értem miért ebben méred az iskolát. :D A többiek rendesek voltak mellesleg, és maga az iskolarendszer, tanítási szint, környezet hibátlan volt. :)
2012. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Bókay is hasonló?
2015. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!