Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hová, milyen szakon tanuljak...

Hová, milyen szakon tanuljak tovább? többi lent

Figyelt kérdés

Igazából egy közgazdasági és informatikai szakközépiskolába járok, 4-5-ös tanuló vagyok. 2013-ban fogok érettségizni. Én a közgazdasági szakmacsoportba járok, szóval könyvelünk, gazdasági ismereteket, fogalmakat tanulunk meg. Nem tudom eldönteni, hogy hova és milyen szakra jelentkezzek. Sajnos nem engedhetjük meg magunknak, hogy félévente 300.000. Ft-ot fizessünk ki. Jó tanuló vagyok. A tesin kívül szinte minden tantárgyat szeretem, és tanulom.

Segítségeket, linkeket, normális válaszokat várok. Köszönöm



2012. szept. 28. 16:46
 1/5 anonim válasza:
Ha már ilyesféle középiskolába jársz, akkor gondolom érdekelne a Gazdaságinformatikus szak, ami legtöbb egyetemen megtalálható.
2012. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gazdinfóra csak úgy menj ha szeretsz programozni.
2012. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak egyetem vagy fősikola érdekel?
2012. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az igaz h a gazdasági kézpések már költségtérítésesek tehát fizetned kell értük, de én pl a BGF-re járok (PSZF) és úgy hallottam, h az újak közül akiknek a legjobb az eredménye azoknak nem kell tandíjat fizetniük -mert állja helyettük a suli- illetve akik ebből a pár emberből kicsúsznak de még így is nagyon jó eredményük van azok kapnak vmien mértékű támogatást.

szóval ha gazdasági képzés érdekel, akkor sztem járj utána az ilyeneknek


ha meg info mellett döntesz, ott még van államilag támogatott képzés

2012. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!!!

A gazdasági informatikus szak nem a legjobb, mivel mi nem tanulunk programozni, csak a gazdasági informatikus szakmacsoport, én pedig a közgazdaságiban vagyok.

Persze egyetem és főiskola is érdekel, mert nem tudok dönteni.

2012. szept. 30. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!