Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az érdi Vörösmar...

Mit gondoltok az érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt, hogy színvonalas oktatás jellemzi (benne van a Top 100 középiskolában) és kellemes a légköre. Én oda jártam és szívesen gondolok vissza életemnek erre a 4 évére.

2009. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Én is oda járok már több mint két éve nyolcosztályos gimnáziumba.

Csak kíváncsi voltam, mások mit gondolnak róla.:D

2009. szept. 5. 10:05
 3/5 anonim válasza:
Én is oda jártam! Szerintem a nyelvoktatás elég gyenge és felháborító, hogy nincs egy normális tornaterme és minden rendezvényt a 'medencében' tartanak, ami egy lyuk! Amit én hiányoltam azok a programok, versenyek, rendezvények! A diákélet elég szegényes és még csodálkoznak hogy mindenki a Spatiba jár(t)!
2010. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én is oda jártam!

Életem legszebb 4 éve volt. Az angoltanítás tényleg nincs a topon... Nekem bejött a medence =D

2011. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

14:04

Nem is igaz, hogy mindenki a Spatiba jár...

Van aki a Borgödörbe.

2011. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!