Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A II. kerületi II. Rákóczi...

A II. kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium erősnek számít? Jó suli?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos azt kell mondanom, hogy nem. se nem erős, se nem jó, sok jót nem hallottam róla és azt mondják gyenge. a mi tanáraink tavaly kifejezetten ellenezték, hogy oda menjünk! (nem oda járok, ismerőseimtől (ők oda járnak), tanáraimtől van az információ)
2012. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

amióta felújították egyre jobb a színvonala.

Rózsadombon van nagyon jól felszerelt.

2012. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy 4,5-ös tanulót esélyes hogy felvesznek? Amúgy köszi a gyors válaszokat.
2012. okt. 6. 20:04
 4/6 anonim válasza:
Nagyon jó iskola, sokat hallottam róla ismerőseimtől is meg tanároktól, érdemes megjelölni.
2012. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rejtőke válasza:

Hát, azt nem tudom, megítélni, hogy mennyire erős (előző iskolámnál, ami szintén gimnázium volt, biztosan erősebb), de azt állíthatom, hogy nagyon jó. Oda járok, köszönöm szépen, és nem bántam meg.

Így utólag is ezt le kellett írnom.

2012. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó volt a büfé meg a menza és imádtam a tesi termet nagyjából erre emlékeszem.. :D
2012. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!