Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 9. vagyok. Ha nem megyek...

9. vagyok. Ha nem megyek holnap iskolába, nagyon lemerednék?

Figyelt kérdés
2 nap lenne, kicsit szarul vagyok, 2 nap alatt helyrejövök, de nem maradnék-e nagyon le?
2012. szept. 30. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
2 nap az semmi
2012. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9. be nyugodtan otthon maradhatsz egy hetet is hamar be lehet hozni, 11. 12. osztályba lenne már gázos mert ott már haladás van de 9. osztály az semmi ahhoz nagyon erős giminek kell lennie hogy 2 nap alatt nagyon lemaradj. Megbukni persze könnyű mert a tanárok mindenbe belekötnek mert itt morzsolják le az osztályokat meg azokat akik nem odavalóak mert minek szenvedje végig a 4 évet a semmiért.
2012. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A tanárok ezen egy hónap alatt normálisnak tűntek. 1 kivételével, aki azt hiszi, hogy mi vagyunk a leplezetlen angolzsenik... És el is várja :S
2012. szept. 30. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha te egy angol zseni vagy akkor nincs mese nyugodtan otthon maradhatsz:)
2012. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg! Jobb, ha most 2 nap alatt meggyógyulsz - és nem nyűglődsz betegen az iskolában, ami akkor már, ha nem hevered ki,nem 2 nap, hanem egy hét. Kérdezd meg a többieket, mi volt, és pótold. :)
2012. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, 2 nap alatt nem lehet bepótolhatatlanul lemaradni, akárhányadikos is vagy (csak az érettségin legyél jól). ;) Sokkal jobb ha kipihened a betegséget otthon, és utána újult erővel mész be, mintha ott.szenvednél, figyelni se tudnál, és ha fertőző, még tovább is adnád.
2012. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 12-ben úgy csináltam most mikor beteg voltam, hogy az orvos kiírt egy hétre majdnem és a fontos órákra bejártam töri, matek magyar a többin pedig nem voltam(angol érettségim és tesi megvan a választott) Ha gondolod te is csinálhatod így de szerintem nem maradsz le sokmindenről ha ne mmész el
2012. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, nem voltam reggel úgy, hogy ne menjek el.
2012. okt. 1. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!