Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kérdeznek induló hegesztő...

Mit kérdeznek induló hegesztő tanfolyam felvételién?

Figyelt kérdés
Ha még nem hegesztettem ne is számítsak arra, hogy felvesznek? Vagy teljesen más kategóriájú a felvételi?

2012. okt. 2. 14:34
 1/2 anonim válasza:

bár lehet későn:

hegesztői tanfolyamra bárki mehet, aki elvégezte az általánost!

ha fizetős képzésre mész (te fizetsz érte) simán felvesznek ; ha munkaügyis -eu támogatásos képzésre gondolsz, akkor főleg azokat helyezik előtérbe, akiknek közük van a fém megmunkáláshoz, aztán figyelembe veszik az életkort is, és néha a lakhelyet.

A felvételin alapvető matematikai, logikai, esetenként fizikai feladatok vannak. (8. osztályos dolgok)

(Ilyen például a törtek osztása szorzása, terület- kerület számítás; fizikánál áramerősség, soros-párhuzamos kapcsolás; a logikait pedig IQ teszthez tudnám hasonlítani).

Ha esetleg támogatott képzésre szeretnél menni, el ne áruld h soha se hegesztettél, mert minusszal indulnál.

Olyan tanfolyamra jelentkezz, ami minimum fél éves (de még ez is kevés) mert hiába lesz papírod nem fogsz tudni hegeszteni.

Egyszóval, ha belekezdesz akkor teljes gőzzel vagy sehogy!

Nagyon jó szakma, és aranyat ér egy jó hegesztő.

2013. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most én is hegesztő tanfolyamra jelentkeztem, úgyhogy jól jött az információd. Köszi.
2014. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!