Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki közületek a Bhaktiv...

Jár valaki közületek a Bhaktivedanta Hittudományi Főiskola JÓGA MESTER szakára?

Figyelt kérdés

Szeretnék felvételizni a főiskolára ,és még előtte szeretnék tájékozódni,hogy mennyire volt nehéz a felvételi elmélet-és gyakorlat?


Olvastam,hogy csak ezen a főiskolán van ilyen képzés a többi OKJ-s. A jóga fesztiválon találkoztam az iskolával, és a szórólapja alapján felkeltette az érdeklődésemet.


Te hogyan és miből készültél?


Szívesen vennék privát üzenetet is kinek ,hogy ment?


Nagyon köszönöm előre is !



2012. okt. 3. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
egy srácot-jógázó láttam a fbookon, hogy ide járt. fbookon próbálj sztem az iskoláknál beütve ezt ilyen embereket keresni, hátha válaszolnak.
2012. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ez jó ötlet!
2012. okt. 4. 04:40
 3/5 anonim válasza:

Szia! Én most vagyok első éves hallgató Jóga mester szakon! Sztem aki már eleve érdeklődik a téma iránt annak nem nehéz a felvételi sem!Az iskola nagyon nagyon jó,életem egyik legjobb döntése volt,hogy ide jöttem!:)


Sok sikert jövőre!:)


Hari

2012. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy írtál. Ha nem okoz nehézséget,kérlek válaszolj a privát levélre,üzenetre! Köszönöm!!!!!!!!
2012. okt. 23. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Látom hogy már régi ez a kérdés, de azért megpróbálkozom itt.

Szerintetek ( akik ebbe a suliba járnak) el lehet végezni a jógamester szakot úgy hogy derékfájdalmaim vannak? (2X volt lumbágóm és nem minden mozdulatot tudok megcsinálni valamint a nyakam is fáj néhány mozdulatnál.)


Mennyire nehéz az elméleti rész?


Köszönöm ha válaszoltok. ( ha olvassa egyáltalán valaki :))

2018. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!