Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Drégelyvár...

Mi a véleményetek a Drégelyvár Szakközépiskola állatorvosi asszisztens képzéséről?

Figyelt kérdés
Járt vagy jár oda valaki? Milyenek a tanárok?
2012. okt. 3. 20:18
 1/4 Csibehusikaaa válasza:
Heló! Engem is érdekelne, aki esetleg elvégezte és írna róla pár szót, az sokat segítene!! Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy tényleg el tudtak-e helyezkedni a tanulók a képzés után, tehát érdmes-e ezt a szakmát tanulni vagy keressek inkább más képzést.
2013. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Eszetekbe ne jusson! Hugom Drégelyvárba járt fél évig,most hagyja ott-bár ő nem állatorvosi assz-nek készült-. Az egész hely egy kamus nagy átverés,nincs rendes oktatás. Semmi! Persz lehet ez csak cukrászon volt így, nem tom'. De náluk extragáz volt!!
2013. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én nem cukrász vagy állatorvosi asszisztensen voltam, de meg tudom erősíteni az előttem írót.

Mi több, mint 100an kezdtünk és informatikából még mindig csak 1 ember tanít minket (el lehet képzelni, hogy milyen óraszámban és minőségben).

2013. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi -
2017. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!