Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Művészeti Gimi vagy...

Pécsi Művészeti Gimi vagy Zichy Mihály Szakközép Kaposvár?

Figyelt kérdés

A jegyeim kitűnők, alkalmazott grafikus szakra mennék.

Melyik a jobb? Miért? Milyen kollégium? Minden érdekel.

A válaszokat előre is köszönöm (:



2012. okt. 4. 20:19
 1/5 anonim válasza:

Zichy!!

mondjuk arrol rudnod kell hogy ha nem human szakra mesz hanem valamelyik masikra hogy 7-9 embert vesznek fel.:) Ja es ha grafikusra szeretnel akkor mindenkeppen jarj elokeszitore kulonben kb lehetetlen hogy felvegyenek.:'D

de ha humanra akarsz menni akkor gondold meg .. !

2012. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én nem jártam a Zichyben előkészítőre, de simán felvettek (de nem ezt jelöltem meg elsőnek) -szerintem könnyű bekerülni.

A 'hiedelem' szerint az iskola színvonala nem a legjobb, rossz(abb) tanulókat is felvesznek. /ezek szerint az első hozzászólót nem/.

Hát én inkább Pécset javaslom, a színvonal és a kolesz miatt is. Én a helyedben oda mennék. :)

2012. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam sok pletykát. Mindenképp grafika szakra mennék, de egy csodás felkészítő tanárom van. Eleve rajz iskolába járok, ami már ad egy alapfokú végzettséget, a grafika tanárom készít fel. Köszönöm a válaszokat, még van időm, de szerintem majd az iskola"látogatás" során döntöm el, hova is szeretnék járni.
2012. okt. 12. 18:12
 4/5 anonim válasza:

elnézést hogy csak most írok választ, de most jöttem fel ide és néztem a kérdéseket..

én pécsi vagyok és ide fogok jelentkezni pécsre müszibe. én nem ajánlom a zichyt, mert maga a suli is sz*r az oktatás is mint grafikában mint hummán oktatásban. pécsibe viszont rettentően ne héz bekerülni gondolom tudod.

én is ezek között vaciláltam de nálam eggyértelműen pécs nyert

sok sikert a felvételire!

2013. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam a bekerülésről...hát majd meglátjuk, mindenesetre az lett az első, amit megjelöltem. És neked is sok sikert! Remélem bekerülünk! ;)
2013. jan. 9. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!