Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem késő elkezdeni zongorázni?...

Nem késő elkezdeni zongorázni? Szigetszentmiklós közelében zenesuli?

Figyelt kérdés
12/l
2012. okt. 4. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy késő, én 18 évesen kezdtem, hobbiból, ma már elég jól elzenélgetek saját kedvemre. 12 évesen akár még komolyabban is foglalkozhatsz vele.

A második kérdésedre sajnos én nem tudok válaszolni.

2012. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha 99 éves lennél akkor sem lenne az! Ha szeretnél zongorázni és van rá lehetőséged akkor tedd azt!
2012. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó, már csak a megfelelő sulit kéne találni, ahová fel is vesznek és a fuvola is érdekelne... Csepelen is jó, Szigetszentmiklós-halom, stb.
2012. okt. 4. 22:03
 4/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy mindenhol elsősök jelentkezését várják
2012. okt. 5. 18:20
 5/10 anonim ***** válasza:
És ha magánórákat vennél? Talán a szüleid is támogatnák, hiszen értelmes, szép, fejlesztő tevékenységre menne el a pénz. A magántanárok pedig bármilyen életkorban foglalkoznak tanítványokkal, teljesen kezdőkkel is. Interneten, újságokban nézegethetsz hirdetéseket, vagy a zeneiskolákban is lehet érdeklődni, hogy ki vállal magánórákat.
2012. okt. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
biztos támogatnák, ha lenne miből....
2012. okt. 6. 08:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó nyugi, nem kell ellenségesen válaszolni, csak segíteni akartam. Azt már mondtad nekik, hogy zongorázni akarsz? A zeneiskolát engednék? Ők nem tudnak segíteni a keresésben?
2012. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja, nem ellenségesen mondtam, amúgy szóltam nekik a zongoráról, és azt mondták hogy ha keresek beíratnak, csak az a lényeg hogy ráérjek, és egyedül el tudjak menni (azt megoldom) találtam is egyet, dunaharszti zeneiskolát.... csak nem tudom hogy ilyen korban is felvesznek embereket.... te tudsz valamijen zeneiskolát a közelben?
2012. okt. 6. 11:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Értem.. sajnos én nem tudok, mert nem arrafelé lakom. Akkor szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha e-mailben, vagy telefonon érdeklődnétek a zeneiskolánál arról, hogy kiket vesznek fel, milyen kortól, és lenne-e lehetőség arra, hogy te is járj. A honlapjukon biztosan van e-mail cím és telefonszám.
2012. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen majd facebookon érdeklődök, köszönöm :) te merre felé laksz? mert bp.-re könnyen eljuthatok... mert csepelen járok suliba :) és lehet hogy az ottani zenesuli jó lenne...? te jársz zenélni?
2012. okt. 6. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!