Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a tapasztalatotok, vélemény...

Mi a tapasztalatotok, véleményetek a következő gimnáziumokról?

Figyelt kérdés
Szent István,Leövey Klára,Berzsenyi Dániel,Szent István.Mennyire nehezek az egyes iskolák?

2012. okt. 8. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

szia !

én berzsenyis vagyok és nagyon szeretem . jó a közösség , az emberek kedvesek stb. :) a tanárok viszonylag normálisak . tehetséggondozót kell hozzá írni . a leöveyről nem sokat hallottam tudok . a szent istván állitólag nagyon jó suli , jó tanárokkal . ehhez is tehtséggondozó kell .

2012. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagy mázlim van,mert ebben az évben már nem lesz tehetséggondozó felvételi.Am köszi a választ.
2012. okt. 24. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Kétszer írtad egyébként a Szent Istvánt.:D :)

Ezek közül a Szent István és a Berzsenyi az, ami nagyon erős, a Leövey-t én csak középerősnek mondanám, persze az sem rossz, de meg sem közelíti az előbbi kettő hírnevét és színvonalát.:)

2012. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lesz tehetséggondozó felvételi?:O szerintem akkor csak rosszabbul járnak az emberek,mert akkor az egyébként tehetséggondozós iskolákat még többen be fogják jelölni(pl azok akik nem mernek tehetséggondozót írni,de amúgy jó képességűek),ha nincs ez a tehetséggondozó írásbeli..és így ezekbe az sulikba extra magas pontszám kell...és sok erős suli van és sokan írnak legalább 75 pontos központit....
2012. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én a Szent Istvánba járok...:)

igen az tehetséggondozós ,megválogatják hogy kiket vesznek fel...

a tanárok nagyon jók,a színvonal magas(elvárásokkal),a közösség is fantasztikus ,tele van értékes ,értelmes emberekkel,rengeteg szakkör van,ott zajlik az élet,nem lehet unatkozni:)

2012. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én is Istvános vagyok és én is csak jókat tudok róla mondani :D

2012. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A.C.A.B ***** válasza:
Nem érdekel, hogy három éves kérdés. 5-östől kérdezem, hogy azt mégis hogyan gondolta, hogy sok értékes ember jár oda? Tájékoztatlak róla, kedves ötös, hogy minden ember értékes! Csak, hogy tudd egy ács, kőműves vagy csőszerelő, vagy bármilyen szakmunkás pontosan ugyanannyira értékes, mint bármilyen mérnök, orvos, vagy egyéb.
2015. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!