Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apáczai, Eötvös, vagy Veres?...

Apáczai, Eötvös, vagy Veres? (Budapest) Hová érdemes jelentkezni 9-ikbe, reál irányban? Hangulat, tanulók, tanárok, kivételezés, minden érdekel.

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
priv.-ben
2012. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az a reál irány konkrétan kémia, akkor Apáczai mindenképp, tényleg jóval többet ad kémiából (a komplex tagozat), mint a többi iskola.
2012. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Eötvösbe :)
2012. nov. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Apáczai! egyik legjobb reálos suli pesten. én speciel nem mat-fizre vagy komplexre járok, de ismerem őket, és nagyon jó közösség. a sztereotípia, hogy tele van kreténekkel egy hülyeség, tanárok nagyon jó fejek és korrektek, kivételezés nincs, csak ha valamiből iszonyatosan béna vagy akkor félhetsz, diák élet elmegy, gólya tábor nagyon jó, ha valami érdekel még írj üzit.
2012. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 neszter17 válasza:

Sziasztok,

Én tegnap voltam 6 osztályos szóbelin. Nem tudjátok, hogy kik lesznek az osztályfőnökök?

Milyen a suli amúgy?

Köszi!

2013. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!