Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha jövö májusi érettségin...

Ha jövö májusi érettségin megcsinálom az informatika érettségit ötösre akkor még kaphatok 10 pontot az ECDL vizsgára vagy az nem érkezik meg időre?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően magyaráztam :)

2012. okt. 12. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 5ös info érettségit màr ecdl vizsgànak veszik, vagy te most miről beszélsz??
2012. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.-nek: az 5-ös érettségivel ki lehet váltani az ECDL-t 10ezert ft ellenében


A kérdésre: hogy érted, hogy 10 pontot? Nem adnak az ECDL miatt sehol pontot

2012. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ecdl vizsgára nem jár plusz pont.
2012. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az info tanárom,hogy jár érte 10 plusz pont,ha kiváltom az ECDL vizsgát... biztos nem jár érte pont?:S
2012. okt. 13. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos. Sőt, még egyetemen, ha van infós tárgyad, amin a leg alapvető dolgokat tanuljátok, még ott sem lehet kiváltani vele semmit:P magyarán semmit sem ér, de azért én kiváltottam, ha már egyszer 5-ös lett az érettségim
2012. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
biztos. lehet régen így volt, de most már nem. de hülyeségnek is tartom. van közép meg emelt infó érettségim is (mind a kettő ötös), de nem váltottam ki...
2012. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!