Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek van tapasztalata a...

Jujjdejóóó! kérdése:

Valakinek van tapasztalata a pécsi Nagy Lajos gimnáziummal kapcsolatban? Én angol szakra szeretnék menni. Minden válasznak nagyon örülök, de csak akkor, ha tényleg jártál oda/jár oda valakid!

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom jár oda most 10.osztályos ha még aktuális a dolog szívesen válaszolok! Mondjuk mindjárt az első évben 4-en mentek el tőlük /azért mert nehéznek találták/.
2013. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én titkos szerelmem jár abba az osztályba, ahová az első válaszoló lánya :)

Amúgy jó suli, szeretem. Az angol nem a legerősebb, de kevés olyan gimnázium van, ahol stabilabb tudást szerezhetnél, mint itt.

2013. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első anyuka vagyok ismét. Igaz, mindig azt mondták, hogy a Lajos a legerősebb gimi és sokkal kevesebb tanulással más gimikben jobb eredményt lehet elérni. Ezt a véleményt más szülőktől is hallottam már. Majd az érettséginél kiderül. hogy mi is az igazság? Minden esetre ha normális srácok közé akarsz járni akkor mindenképp ajánlom!

A titkos hősszerelmesnek pedig azt üzenem, hogy lehet, hogy viszonzásra találnának az érzelmeid, úgyhogy csak bátran! Az élet szép..nagyon is! A kamaszkor pedig különösen különleges dolog.

2013. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!