Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek ismerős Debrecenben?...

Kinek ismerős Debrecenben? Erdey-Grúz Tibor Vegyipari és Körny. Védelmi Szaközépiskola? KI járt oda? MIk a vélemények?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 22:01
 1/5 anonim válasza:

Én, most oda járok.

Nagyon jó suli, most a nyáron kicserélték az ablakokat, és már a legtöbb labor teljesen felvan újítva:)

Nagyon szép suli, bár azt monják el fog költözni, hát nemtudom:(

2009. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írnál róla néhány dolgot?
2009. szept. 11. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott pótvizsgáztam és a tanárok nagyon rendesek-kedvesek.

Igaz nem ott végeztem, de a takarítótól kezdve a könyvtároson át mindenki kérdezte, hogy hogy sikerült.

2009. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és még annyit, hogy a legjobb sulik között úgy emlékszem ott volt a Vegyipari.
2009. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajna nem odajárok, de egy párszor megfordultam ott.

Családcentrikus suli, tanárok kedvesek, segítőkészek, türelmesek. Követelmény az itt is meg van mint minden suliban, de itt tuti, hogy nem arcra megy, s nem arra kapsz jegyet, h mit nem tudsz, hanem amit tudsz:D

nagyon jó suli megéri oda felvételizni:D

2009. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!